Поради нареченим

Поради нареченим у одній книжці

«Інструктаж для нареченої»

Бажаєш знайти власного помічника у підготовці до весілля? Нічого не забути та правильно підготуватися?

Книга «Інструктаж для нареченої» це те, що  необхідно кожній нареченій перед весіллям!
В ній зібрані всі важливі деталі, які потрібно знати нареченій, щоб організувати своє вісілля правильно. Вона заснована на власному досвіді ведучій-організатора Марі Тесс.

Дізнаєтесь все про весілля — покроковий план у підготовці, що не забути, весільні новинки, як пророхувати весільний бюджет, детально про весільну церемонію і багато іншої корисної інформації.
Також, будь-яку наречену не залишить без уваги приклади — таймінг плани весільного дня, сценарний план весілля та весільної церемонії. Ця книга стане для Тебе головним помічником у підготовці до твого весілля. Допоможе тобі та твоїй подрузі!

Хочеш замовити книгу? Залишай свої контакти, ім’я та прізвище, номер Нової Пошти у приватні повідомлення у розділі — Контакти.

P.S.: Книга кращий подарунок для твоєї подруги перед весіллям! Нехай підготовка до весілля буде цікавою!

Заповнюй форму нижче та отримуй свою власну книжку порад:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerOoo4SNI64DwFg43NI1-nUJe4n1zRgKiXNIDcoxSenITABA/viewform?usp=pp_url

 

Як підібрати шоу-програму? Наскільки вона має бути насиченою?

Бажаєте створити WOW ефект на весіллі? Подбайте про цікаву та емоційну шоу програму. Спершу проаналізуйте характер та настрій  ваших гостей. Якщо у вас буде більшість молодої публіки, яка хоче драйву та видовищ, вам підійдуть майстер-класи на різну тему, МК від хореографа, шоу номери, бармен-шоу, запросіть відомого Dj та влаштуйте танцювальний батл.

Якщо ваше весілля буде мати певну тематику, тоді шоу-програма має підтримувати основний настрій весілля та відповідати тематиці.

Більшіст шоу-номерів вимагають певних умов для реалізації: наявність поблизу електромережі, певна висота стелі, розмір майданчика, відсутність вітру, рівень пожежної безпеки тощо. Тому планувати шоу-програму варто після бронювання банкетного залу, щоб врахувати можливості та правила майданчика.

Деякі розваги (фото-будка, ігри, фото-зона, шоу-куля) ідеально підійдуть для welcome зони і не дадуть гостям нудьгувати в очікувані молодят.

Чи популярні зараз українські традиції на весіллі? Чим здивувати гостей?

Сучасні наречені намагаються уникнути давніх українських традицій. Давно на весіллях не проводимо: знаття підв’язки, миття ніг тещі, крадіжка нареченої, туфельки, звання свідки (теперь подруги нареченої та друзі нареченого), перевдягання на весіллі в костюмовані конкурси, танець під фатою незаміжніх дівчат – переходить на другий план.

Є обряди, які наречені спочатку узгоджують з батьками, а вже потім приймають рішення проводити їх чи ні. До таких обрядів належать – «Благословення батьків», «Коровай», «Зняття фати», «Танець сина з мамою», «Танець дочки з татом», «Обряд з рушником».

Самий емоційні моменти на весіллі – «Сімейний танець молодят», «Весільний торт», «Кидання букету», «Домашнє вогнище». Ці обряди проводять на всіх весіллях, вони завжди відбуваються максимально цікаво для усіх гостей.

Головна особливість на весіллі — це творчість молодят!

Усі гості згадуватимуть ті моменти, які їх вразили і торкнулося їхньої душі.

Які моменти потрібно зробити на весіллі оригінальними, щоб запам’ятатися::

-Вихід нареченої під час церемонії;

-Вихід нареченого під час церемонії;

-Клятви молодят під час церемонії;

-Вірш, пісня, танець, особистий подарунок від нареченої та нареченого один одному;

-Сімейний танець;

-Створення власної сімейної традиції на весіллі (можно попросити ведучу, організатора вашого весілля допомогти вам у цьому питанні);

-Подяка батькам.

Змінюємо прізвище. Що не забути?

Згідно з Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, після зміни прізвища, протягом одного місяця необхідно замінити:

-паспорт громадянина України;

-ідентифікаційний код;

-паспорт для виїзду за кордон.

За бажанням, можна змінити також посвідчення водія.

Крім того, внести зміни потрібно до наступних документів:

— трудову книжку;

— дисконтні та членські карти;

— дані у реєстрі виборців;

— банківські договори, картки та рахунки;

— реєстрацію та страхування автомобіля;

— медичні картки та страховий поліс;

— студентський, читацький квитки та залікову книжку;

— заповіт та реєстраційні документи підприємця;

— військовий квиток.

Для внесення змін до вищезазначених документів потрібно просто звернутися до відповідних органів з паспортом та свідоцтвом про шлюб.

Які документи потрібні для заміни паспортів?

Для паспорта громадянина України:

— заява;

— паспорт, що підлягає обміну;

— свідоцтво про реєстрацію шлюбу;

— 2-3 фотографії розміром 3,5 х 4,5 сантиметрів.

В окремих випадках від вас можуть вимагати додатковий пакет документів, що включає:

— військовий квиток (для військовозобов’язаного заявника);

— свідоцтва про народження дітей;

— документи, що підтверджують реєстрацію за місцем проживання.

 

Ведучий VS Wedding planner

Весільний ринок в Україні, як правило, не стоїть на місці, а з кожним роком розвивається та піднімається на нову сходинку. Відомо, що в Америці немає такої послуги як весільний ведучий. Вони мають весільного помічника – wedding planner. Отже, у нашій сфері весільних послуг поняття як весільний ведучий (тамада) скоро втратить свою актуальність і з’явиться нова послуга — wedding planner.

Розглянемо точне значення цих двох послуг, ведучий — це людина, яка веде теле-або радіопрограму, а також людина, яка організовує якусь гру, керує гравцями.

Wedding planner – весільний планувальник, організатор весіль.

Wedding planner в Америці бере на себе всі питання щодо організації весілля та допомогу на весільному бенкеті (фуршеті). У чому полягають його функції: під час банкету він оголошує виступаючих (шоу-програму), тостуючих, і координує гостей, що за чим відбуватиметься. Ось і всі його функції, які характерні нашому ведучому-конферансье на сьогоднішній день.

Поки що послуга ведучого в Україні актуальна. Він відповідає за гарний настрій гостей, пише сценарій, оголошує тостуючих (шоу – номери), володіє дикцією. Йому характерні чарівність, харизма, почуття гумору, також проводить конкурси та інтерактиви, стежить за таймінгом, координує гостей з усіх питань.

Все частіше нареченої шукають ненав’язливих ведучих, тому на зміну їм незабаром буде затребувана нова послуга — весільний помічник-конферансье — wedding planner.

 

Чого бояться наречені перед весіллям

1. Забути весільний танок

2.Не прийдуть запрошені гості

3.Поганої погоди

4.Поганих фото та відео

5.Забруднити весільне вбрання

6.Забути слова весільних обітниць під час церемонії

9.Запізнитись на банкет (церемонію), забути обручки, паспорт

10.Незадоволених гостей

11.Посваритися з нареченим та близькими

12.Натерти мозолі новими туфлями

13.Проблем з підрядниками (неякісне виконання послуг)

14.Впасти у день весілля

15. Щось піде не так або не по таймінгу

16.Захворіти перед весіллям

17.Бійка серед гостей

 

З чого почати підготовку до весільної церемонії?

1.Вирішити, яка кількість гостей буде присутня на вашій церемонії.

2.Якщо ви хочете відпочивати на своєму весіллі, і бути впевненим, що все пройде на найвищому рівні, довіртесь професіоналам, виберіть координатора (організатора) та обговоріть, якою ви бачите свою весільну церемонію, а він підкаже Вам як краще все організувати.

2.Оберіть  ведучу весільної церемонії, обговоріть сценарій.

3.Оберіть ді-джея з апаратурою, розпитайте яка апаратура, скільки років він працює, якого року апаратура, якість звуку, мікрофон.

4.Обговоріть з ведучою церемонії музичний плейлист, що звучатиме на вихід свідків, нареченого, нареченої та загальний фон всієї церемонії.

5.Виберіть професійних відеооператорів та фотографа. Тільки професіонали своєї справи знають усі правильні ракурси, гарні плани з урахуванням часу доби, сезону та декору.

6.Якщо ви плануєте якийсь сюрприз для свого(-єї) улюбленого (ої) – пісня, вірш, танець тощо. Ви повинні обов’язково повідомити всіх, хто бере участь у церемонії – ведучу, фотографа, відеографа, ді-джея, координатора (організатора).

7.Можливо, Ви захочете, щоб церемонію озвучувала жива музика – скрипка, саксофон, фортепіано тощо. Підберіть найкращих, призначте  зустріч з ними, обговоріть, яку ви хочете музику щоб вони грали і в який момент.

8.Обов’язково підготуйте необхідну атрибутику (реквізит): обручки, скринька під обручки, два келихи, шампанське, рушник під ноги, коровай, атрибутика для обрядів (що скаже ведуча), коробочка для грошей та інше.

9.Якщо плануєте на весільній церемонії фуршет, домовтеся з ресторанним обслуговуванням на виїзді (кейтеринг). Обговоріть меню, що хочете, щоб вони приготували для ваших гостей.

10.Хочете ще якось здивувати своїх гостей? Тоді визначтесь з шоу програмою, яка може бути перед початком церемонії. Це – міми, ходулісти, ростові ляльки, шаржисти, художники, аніматори для дітей, пісочне шоу тощо. Обов’язково організуйте зустріч з ними та обговоріть усі деталі.

11.Якщо є координатор на церемонії, передайте йому всю інформацію, всі моменти про які ви думали, він обов’язково складе таймінг-план, зустріне всіх підрядників, гостей, і проконтролює, щоб все було ідеально без заминок.

На яких послугах в організації весілля не варто економити

Ресторан

При виборі ресторану звертайте увагу на популярність, відвідуваність та відгуки. Якщо у ресторана хороша репутація і немає поганих відгуків, значить, там смачно готують. Буде добре, якщо ви поговорите з головним шеф-кухарем, а не адміністратором, обговоріть меню, страви та їх склад. А ще краще повечеряйте в цьому ресторані, зверніть увагу на обслуговування, свіжість продуктів, подачу страв. Погодьтеся, адже коли всі гості обговорюватимуть страви, меню, приємніше буде почути, як було смачно! Вибирайте гарний ресторан з позитивними відгуками і будьте впевнені в якості приготування страв і затишній атмосфері, що немало важливо.

Образ нареченої –  зачіска, макіяж, сукня

Милі наречені! Навіть не думайте  економити на сукні, зачісці, а тим більше на макіяжі. Усі пам’ятаємо, що головною героїнею на весіллі є наречена! Ви повинні бути красивою та в хорошому настрої.

Я думаю, ви не уявляєте себе в простій сукні з потеклим макіяжем та повсякденною зачіскою? Не заощаджуйте на собі! Ви жінка ви принцеса! Робіть пробний макіяж, щоб зрозуміти, який саме Вам підходить і скільки знадобиться на нього часу.

Не забувайте про пробну зачіску, це також важливо! Якщо потрібно багато шпильок на вашу зачіску, стилісту потрібно підрахувати, як багато їх потрібно, і як заколоти ваш тип волосся, щоб не розпалась зачіска протягом дня. Якщо це локони, ви повинні вирішити, наскільки вони повинні бути об’ємними, скільки потрібно лаку та інших засобів для волосся. Пам’ятайте, вашу красу відобразить фотограф і відеограф, для вашої історії та спогадів! Будьте чарівними і найщасливішими в день вашого весілля!

Ведучий

Весільна подія в цілому дуже залежить від того, яка людина його проводитиме, а тому довіряти такий відповідальний захід дилетанту лише з метою економії було б нерозумно. Щоб кожен гість залишився задоволений весіллям і забрав із собою лише найпозитивніші емоції, необхідно шукати професіонала своєї справи, який знає всі деталі та тонкощі проведення весільних урочистостей, вміє імпровізувати та знаходити унікальний підхід до кожного. Таких ведучих не так багато, як здається на перший погляд.

Існує думка, що робота ведучого дуже проста. Це не так. І щоб уникнути різних непорозумінь під час банкету до вибору ведучого(ої) потрібно підходити з усією відповідальністю. При зустрічі з ведучою та ведучим звертайте увагу на:

-хорошу дикцію;

-здатність просто і красиво висловлювати свої думки;

-зовнішній вигляд;

-наявність освіти (театральної, філологічної,

кінематографічного тощо);

-досвід проведення весільних урочистостей;

-нав’язливість — ненав’язливість (у хорошого ведучого

весільний сезон розписаний за 2-6 міс.);

-наявність власного сайту (якість послуг, довіра);

-Наявність фото та відео матеріалу;

-програму (конкурси, обряди);

-сценарій (індивідуальний чи шаблонний);

-відгуки в інтернеті.

Ціновий діапазон на ринку весільного ведучого різний. Тому не слід надавати перевагу найдешевшим варіантам. В першу чергу ведучий повинен бути професіоналом у своїй справі, з великим досвідом, «багажем» різної програми. Не заощаджуйте на гарному настрої ваших гостей!

Фотограф та відеограф

Не обирайте фотографа та відеографа за ціною!

Заощаджуючи на їхніх послугах, ви ризикуєте отримати не якісний і не професійний матеріал. Менш досвідчені фахівці можуть пропустити масу головних моментів на весільній урочистості, а також, за відсутності професійної техніки, часто буває, що виходить знятий матеріал темним, не якісним, розмитим. Досвідчений фотограф від фотографа-початківця відрізняється професійним навчанням, технікою, певним стилем портфоліо, навичками, набутими з роками. Тому, щоб отримувати задоволення від спогадів народження вашої родини, підходьте до вибору фото та відео-оператора відповідально, дивіться портфоліо, відео-роботи, звертайте увагу на якість знімків. Пам’ятайте, ваша історія вічна!

Романтична подорож

Не варто заощаджувати на тому, що додасть вашим відносинам ніжність, романтику, кохання, теплі спогади, що були проведені разом. Романтична подорож – невід’ємна частина вашого весілля і початок нової родини! Нехай ваш сімейний шлях почнеться красиво і романтично!

 

     Головні помилки в організації весілля

  • Плануючи весілля, потрібно насамперед визначитися з бюджетом. Саме він диктує не лише масштаб свята (рівень ресторану, кількість гостей), а й його стилістику. Це не означає, що весілля буде «неповноцінним» без мільйонних вкладень. Воно може бути атмосферним та стильним і при порівняно невеликих затратах.
  • Неправильно розраховано кількість їжі та спиртного! Харчування може виявитися мало, а випивки занадто багато.
  • Часта помилка всіх молодят – загс, весільна церемонія, вінчання, фотосесія, банкет в один день! Ідеальний весільний день — це весільна церемонія, фотосесія та банкет. Відпочивайте на своєму весіллі, нікуди не поспішайте!
  • Ви думаєте обійтися без агенств, розпорядників, режисерів? Прагнення нареченого та нареченої бути «творцями» власного весілля, звичайно, похвально. Проте організований своїми силами захід практично ніколи не обходиться без зривів, заминок, казусів і форс-мажорів. Досвіду передбачити все до дрібниць у молодят немає. А ось емоцій – через край. І ці емоції часто змушують їх приймати поспішні та неправильні рішення. Відпочивайте у свій найщасливіший день та довіряйте організацію свого весілля лише професіоналам!
  • Якщо плануєте святкування весілля за містом, і вирішили самостійно організувати своє свято, тоді подумайте про те, що там можуть відключити раптово світло, запитуйте у адміністраторів про наявність генератора, або самі дбайте про його наявність.
  • Підготуйте необхідну кількість парасольок на всіх гостей, їх можна підібрати в стиль весілля, якщо буде спекотний або дощовий день вони вам стануть у пригоді.
  • Місце проведення має бути бездоганним! Красиве оформлення живими квітами (а не штучними), драпіруванням, декор, оформлення за стилістикою весілля. Це ваша картинка, середовище проживання на початку сімейного життя, основні фото з банкету, які в основному будуть в порт-фоліо. Пам’ятайте — це ваші спогади.
  • Одна з найпоширеніших помилок на весіллі — це економія на послугах тамади (ведучого). Вибирайте ведучого за відгуками або довіртесь професіоналам, якщо вам не хочеться засипати на власному весіллі і бачити нудні обличчя гостей.
  • Професійний фотограф має бути обов’язково. Навіть якщо у Вас є запрошений гість із шикарним фотоапаратом. Навіть якщо є людина, яка дуже хоче ним стати і їй потрібно портфоліо, і вона згодна знімати вас безкоштовно. Нехай друг з фотоапаратом буде, але фотограф теж. Тому що починаючий фотограф може засвітити всі фото чи знімати ноги, голови чи взагалі випадково видалити усі фото. Таке теж було в практиці з починаючими фотографами. Це стосується і відеографів також.
  • Ось ще одна помилка поєднання постановочної фотосесії з днем ​​весілля. На банкет можете запізнитися, а нафотографуватися не встигнете. А якщо у вас шлейф на сукні, він після прогулянки може виявитися чорний. Розгляньте варіант зйомки весільної прогулянки в окремий день. Коли ви почуватиметеся спокійніше, знаючи, що гості не сумують в очікуванні подальшого свята.
  • Не забувайте ставити букет нареченої у вазу, коли прийдете до ресторану. Інакше до моменту запуску букета подружкам до рук ваші півонії розсипляться в польоті. Або не забудьте про букет дублер.
  • Обов’язково зосередьте увагу на корсеті сукні в день весілля. Спробуйте походити в сукні, порухатись, розгляньте себе з усіх боків — чи правильно зроблено, чи зручно Вам. Виберіть щонайменше двох осіб, хто зможе затягнути вам корсет у день весілля, на випадок форс-мажору. Якщо не один, то інший вам це зробить.
  • Якщо ви запланували весільний танець, відрепетируйте його в спідниці з криноліном і у взутті, яке буде на Вас у день весілля.
  • Не експериментуйте напередодні весілля зі своїм звичайним доглядом за обличчям і тілом. Особливо, якщо у вас чутлива чи проблемна шкіра.
  • У жодному разі, не влаштовуйте дівич-вечори напередодні весілля. Відмінне свято після цього буває лише у кіно. Краще відсвяткувати за два чи один тиждень до весілля.
  • Пропустіть у весільному сценарії конкурс з грошима. Можете поставити у незручне становище своїх гостей, змушуючи їх купувати торт чи давати гроші на хлопчика чи дівчинку. Адже вони вже подарували вам гроші (подарунок).
  • Поставтесь серйозно до репетиції зачіски та макіяжу. У результаті в день весілля може вийти не зовсім те, що ви собі уявляли після пробного образу нареченої. Тому що не наполягли зробити зачіску від і до, а задовольнялися начерками. Дуже важливо на пробній зустрічі з візажистом та стилістом засікти їхню роботу за часом, щоб розрахувати збори нареченої в день весілля.
  • Основна помилка — налаштуватися на те, що все буде не ідеально і дуже переживати, якщо щось піде не так. Жодні недоліки не повинні навіть на крапельку погіршити ваш настрій. Посміхайтеся,  все  буде  ідеально!

Що означає обряд «Пісочна церемонія»

Пісочна церемонія – це гарна весільна традиція, походження з далеких Гавайських островів. Під час пісочної церемонії молодята висипають пісок різного кольору з двох маленьких судин в один великий. Ця церемонія символізує міцне поєднання двох життів. Як піщинки в єдиній посудині неможливо відокремити одна від одної, так і серця молодят тепер нерозлучні і єдині, а життя тісно переплетені.

Також, у церемонії можуть брати участь батьки нареченого і нареченої (і навіть близькі родичі). Тоді і в батьків нареченого, і в батьків нареченої мають бути маленькі судини з піском. У загальній посудині змішуються 4 різні кольори. У даному випадку обряд символізуватиме не лише об’єднання двох сердець, а й міцне єднання двох сімей, які також цього урочистого дня стають нероздільним цілим, єдиною родиною.

Що потрібно для церемонії?

1)Пісок двох різних кольорів (один – для нареченої, інший – для нареченого);

2)Два судини, з яких молодята висипатимуть пісок (краще, якщо вони будуть досить високі і витягнуті);

3)Велика загальна посудина, в яку засипається пісок (він повинен бути великим, тому що туди повинен поміститися весь пісок, а також варто подумати про його герметичну кришку або пробку, тому що він обов’язково повинен закриватися).

Замість великої спільної посудини для церемонії досить часто використовують спеціальну фоторамку зі знімком молодят або відповідним написом. Такий варіант зберігання традиції дуже зручний та естетичний. Посудина з двоколірним піском збереже яскраві емоції і ще довго нагадуватиме вам про романтичний момент на вашому весіллі.

pesochnaya_zeremoniya

 

Де знайти професійні послуги ведучих

batl_vedushih

Якось мені прийшла ідея організувати перший у Києві конкурс Батл ведучих «You Simply the best 2015». Що підштовхнуло мене до реалізації цього проекту? Зіткнулася з такою проблемою, що нареченої, і всі клієнти, які до мене звертаються за послугами проведення їхнього свята, дуже переживають, а чи не буде нудною програма та без вульгарних конкурсів? Чи буде на їхньому святі весело, цікаво і так, щоб усім сподобалося? Так, на івент-ринку багато провідних – дилетантів. Це факт! Без спеціальної освіти, без повного розуміння, що таке сцена, сценарій, надзавдання події, ідея, кульмінація та інше…

Тобто я веду до того, що багато клієнтів стикаються з не якісним підходом та послугами проведення свята! Тому головна ідея мого проекту прибрати з весільного лексикону таке слово як — ТАМАДА! Виховати якість ведення ведучого на будь-якому святі. Щоб професійних ведучих ставало більше у Києві та по всій Україні!

Всім відомо, слово тамада – це грузинське походження слова, що означає розпорядник бенкету, застілля. А ведучий, той, хто веде, спрямовує за собою, веде концерт, радіо, телепередачу, супроводжуючи їх коментарями. Володіє ораторським мистецтвом, удосконалює свій професіоналізм.

батл ведущих в нивки холл в Киеве

Короткий звіт про захід:

26 жовтня у Nivki-hall пройшов унікальний конкурс батл ведучих м.Київа – «You Simply the best 2015»! У батлі брали участь 8 професіоналів – ведучі та конферансье Київа. Бій був веселим, у якийсь момент «гарячим», часом зворушливим, дружнім і дуже цікавим.

5 членів журі. 6:00. 10 учасників. Один переможець. І море насолоди! У залі, окрім молодят, перебували колеги — ведучі, організатори, координатори, івентори, які дуже стрімко спостерігали за тим, що відбувається. А перший столик наводив жах навіть на досвідчених та досвідчених, адже члени журі видихнути не давали:

 

батл ведущих в нивки холл в Киеве

Андрій Джеджула – всім відомий шоумен;

Юлія Руднєва – співачка, переможниця 4-ої фабрики зірок;

Єва Бажен – телеведуча, головний редактор, автор та ведуча – «ПравДіво шоу»;

Жуковін Олександр В’ячеславович – режисер, актор театру та кіно, каскадер, ведучий, конферансьє, тренер. Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв;

Євгеній Михайленко – event-директор та співзасновник Першого весільного онлайн-телеканалу в Україні WedTV™, співорганізатор весільного фестивалю «Happy. Wedding. Fest.».

Головні ведучі вечора: Марі Тесс та Роман Міхно.

Хореограф – постановник танцювального батла ведучих – Олексій Куцик.

Організатор конкурсу батла ведучих: Марі Тесс.

PS: Обирайте тільки якісні та перевірені послуги ведучих.

 

Ведучий на весілля: чоловік чи жінка

Vedushaya_na_svadbu

Хочу з вами поділиться, як вибрати хорошу ведучу на весілля і залишитись задоволеною.

До вибору весільного ведучого варто підійти відповідально, адже саме він створюватиме  настрій вашого свята. Відомо і доведено, що 90% успіху весільного свята  залежить від правильно підібраного ведучого.

При виборі ведучого у вас виникне питання, кого краще обрати для проведення свята, чоловіка чи жінку. Звичайно, все залежить від ваших уподобань. Чомусь у більшості пар склалася думка, що не всю роботу в цій ролі здатні виконати жінки і набагато краще з нею справляються чоловіки. Думаю, що ця думка помилкова.

Ведуча колись була нареченою або ще буде нею, тому вона дивиться на свято очима нареченої, представляє ідеальну картинку свята, відчуває сентиментальні та красиві моменти програми, інтуїція підказує їй, яким має бути весільне свято цієї пари.

Ведуча – це завжди душевність, відповідальність, чарівність, точність, м’якість, романтичність, а також різноманітність образів (від суворого костюма до елегантної вечірньої сукні).

Професійна ведуча, як правило, обов’язково створює нові «фішки», ідеї, продумує все до дрібниць у проведенні, організації та тематиці свята.

Ведучий – це скоріш харизма, гумор, імпровізація, експромт. Зовнішній вигляд більшості з них стандартний: чорний костюм та метелик. Хороший ведучий – це телеведучий чи шоумен, який популярний і має великий досвід, але таких – мало.

Найчастіше зустрічаються КВК-щики, які вміють жартувати, але не завжди смішно і в тему, і зовсім не розуміються на обрядах. При цьому вони часто не мають навичок у написанні сценарію.

При зустрічі з ведучою та ведучим звертайте увагу на:

-Хорошу дикцію;

-Здатність просто і красиво висловлювати свої думки;

-зовнішній вигляд;

-Наявність освіти (театральної, філологічної,

кінематографічного тощо);

-досвід проведення весільних подій;

-нав’язливість — ненав’язливість (у хорошого ведучого

весільний сезон розписаний за 2-6 міс.);

-Наявність власного сайту (якість послуг, довіра);

-Наявність фото та відео матеріалу;

-програму (конкурси, обряди);

-сценарій (індивідуальний чи шаблонний);

-відгуки в інтернеті

Зустрічайтеся з ведучим! Тільки при зустрічі ви зможете зрозуміти та відчути, чи підходить вам ця людина як професіонал чи ні. Очевидно, що не може бути однозначної відповіді, хто з ведучих кращий, чоловік чи жінка. Все залежить від особистісних якостей (Його чи Її – неважливо), умінь та навичок, почуття гумору, відповідальності, таланту та вміння створювати та тримати високу планку гарного настрою на святі. Вибирати – вам! І лише вам!

Одна з кращих традицій на весіллі народження нової сім’ї

Кожне весілля відбувається у супроводі безлічі традицій та обрядів. Весільні традиції – це не просто гарні звичаї, кожен має свій сенс, правила, порядок дій від яких залежить ваше подальше подружнє життя.

Хочу поділитися з вами однією з найкращих традицій на весіллі народження нової сім’ї  «Дерево кохання».

«Дерево кохання» – це гарний звичай спільної посадки дерева молодят у день весілля. Ця традиція символізує народження нової сім’ї, благополуччя, продовження свого роду і щастя в будинку. Згодом прийнято підсаджувати нові дерева після народження дітей.

Традиція садити весільне дерево, дозволяє молодятам обзавестися власним сімейним оберігом та талісманом. Наречений і наречена, подібні до молодих пагонів дерев, яким належить знайти свою справжню пару, щоби сплести з нею свою життя, підтримувати одне одного і зміцнювати свою любов і сім’ю з роками, як зміцнюються коріння дерева в глибині ґрунту.

У день весілля своє дерево ви можете посадити і перед будинком, у парку, в лісі, навіть у ресторані де проходитиме банкет або на весільній церемонії. На церемонії «Дерево кохання» проводиться після обміну клятвами між молодятами та їхньої згоди вступити до спільного союзу.

Дерево можно посадити в спеціальний горщик, після перевезти в потрібне та зручне для вас місце. Яким буде ваше дерево, залежить від ваших уподобань, це може бути і грошове дерево, бонзай, дуб, квітка, бамбук або будь-яке інше, яке ви оберете. Заздалегідь потрібно підготувати інвентар (фартух, рукавички, дерево, землю, горщик, лійка, лопатки), щоб красиво провести сам обряд. Своє дерево можете прикрасити стрічкою з датою вашого весілля, і щороку згадувати найкращі моменти свого життя, спостерігаючи за зростанням своєї рослини.

Проведення традиції «Дерево кохання» в день весілля, має дуже глибокий сенс – міцне сімейне дерево – запорука щасливої, вічної та великої родини!