Весільна церемонія

Весільна церемонія — серце весілля

 

Переваги весільної церемонії –  ви можете самостійно обрати місце проведення, яке саме вам до душі. Можливо, це буде місце де ви познайомились з коханою людиною або те місце від якого у вас найтепліші спогади проведені разом.

Для того, щоб провести вісільну церемонію необхідно провести попередньо реєстрацію у Рагсі у зручний вам день та передати документи виконавцю. Або найти ведучу церемонії (або локацію), яка організовує церемонію офіційно під «ключ» і не треба навіть відвідувати Рагс.

Проводжу весільні церемонії:
-тематичні
-сучасні
-індивідуальні для двох
-річниці весілля

Що входить до пакету послуг «Весільний церемоніймейстр»:

— робота ведучої весільної церемонії (до 30 хвилин);

— консультація у підготовці до церемонії;

— індивідуальний сценарій (написання історії кохання молодят) проведення обряду на вибір;

— підбір музичного плейлиста для церемонії;

— необхідний реквізит (ручка, скринька для обручок, папка для розпису).

 

Де провести церемонію:

— на березі моря

— у спортивному клубі

— на кораблі

— у лісі або парку

— на березі річки

— у ресторані

— у горах, історичних місцях

— ботанічному саду

— на даху

— де познайомились

— гольф-клубі

— на аеродромі

Перед проведенням церемонії ми обов’язково, зізвонимось з вами, назначимо зустріч у зручний  для вас час. На зустрічі ми зможемо  ближче познайомитись з вами. Також, ми обговоримо з вами організаційні питання. Я запропоную вам сценарний план, за своїм бажанням ви зможете щось добавити або прибрати у програмі. Обговоримо з вами місце проведення, підскажу як зробити церемонію красивою та чуйною. На вибір запропоную обряди, список обіцянок та цікавих ідей.

Після зустрічі, на електрону адресу я відправляю вам остаточний варіант сценарію та музику (плейлист) на вихід свідків, нареченого, нареченої та урочистої частини. За бажанням якщо захочете змінити музикальний трек, ви можете мені відправити його за поштою.

У день свята, на майданчик я приїзжаю за дві години до церемонії. До початку церемонії я  вирішую всі організаційні питання з батьками та організаторами свята. Проводжу репетицію з dj, прослуховуємо усі музичні треки, налаштовуємо звук, мікрофон.

Безсумнівно весільна церемонія вимагає багато часу на організацію але повірте, це буде ваша незабутня казка де головними героями будете особисто ви!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *