Весілля

Весілля

Весілля — це одна з головних подій у вашому житті!

Це свято повинно бути  самим памятним та незабутнім у вашій родині. У підготовці та організації приймають участь дві сім’ї зі сторони нареченого та зі сторони нареченої. У більшості випадків усі прислуховуються, чого хоче наречена, вона приймає рішення, яким вона бажає бачити своє весілля, обирає свою сукню мрії, костюм нареченого, автомобіль, букет та інші послуги, бо вона вже з  дитинства мріяла про свій ідеальний весільний день.

Настає час, наречена та її родина замислюється, які обряди та традиції повинні бути на весіллі, яка тематика свята буде кращою та цікавішою гостям. У цьому питанні наречені часто звертаються за допомогою у виборі програми до організаторів весіль або ведучим.

Як ведуча, можу сказати, коли я зустрічаюсь з нареченими, вони завжди готові вислухати ідею моєї програми, тому що ще точно, не визначились, як вони бачать своє сімейне свято. З нареченими я зустрічаюсь декілька разів, на зустрічі ми обговорюємо все до деталей. Я завжди пропоную декілька варіантів сценарію свята: класичний, європейский та тематичний. Частіше усього обирають європейський сценарій весілля — мінимум національних обрядів, багато танців, спілкування та сучасні інтерактиви.

Зараз більшість намагаються бути креативними, та часто доповнюють свої ідеї, що мене дуже тішить. Наприклад, наречена бажає заспівати пісню коханому, друзі нареченого приготували тенець сюрприз або наречена з татом танцюють під ритми RnB.

Ці ідеї завджи «заходять» гостям! Це ті моменти, якими можно здивувати гостей та внести у своє весілля індивідуальність. У день весілля важливо налаштувати наречених на правильну хвилю, треба не хвилюватись, а насолоджуватись кожною хвилиною самого довгоочікуваного та важливого дня у їхньому житті.

Що стосується програми, є основні традиції, які я раджу дотримуватись на весіллі — це «Благословення батьків», «Перший танок», «Танець нареченої з батьком», «Зняття фати», «Кидання букета», «Кидання підв’язки», «Танок незаміжніх дівчат під фатою», «Коровай», «Торт», « Домашнє вогнище». Всі ці обряди являються головними та невід’ємними у весільному святі. Прийнято вважати, що дотримання усіх цих обрядів, забезпечують довге щасливе сімейне життя. Звичайно, якщо пара просить щось прибрати у программі, я звичайно прислуховуюсь до їх побажання.

Я завжди до своєї програми добовляю нові ідеї та намагаюсь стежити за новими весільними напрямами.

У день весілля, на майданчик я приїзжаю за 2 години до початку свята. Верішую усі організаційні питання з батьками та організаторами банкету. Підготовлюю реквізит,  налаштовуємо звук та мікрофон з діджеєм, прослуховуємо усі музикальні треки до інтерактивів.

Пропоную вам зустрітися зі мною та переконатися в унікальності програми!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *